Каталог
ru
ua

На що потрібно звернути увагу при виборі парти для дітей?

Кожен з батьків намагається дати своїй дитині тільки найкраще. Вже з самого дитинства у малюка з'являються найяскравіші та найцікавіші іграшки, різні розважаючі і розвиваючі ігри. Але діти ростуть, і з'являються нові захоплення і нові бажання і можливості вивчати цей світ: малювання, читання, аплікації та різного роду заняття handmade, ті ж орігамі.

І кожен батько неодноразово стикався з тим, що важко посадити дитину за стіл для такого роду занять. Діти швидше виберуть малювання, лежачи на м'якому дивані або зовсім на підлозі. Звичайно ж, це не є хорошим варіантом. І очі так втомляться; і постійна напруга в шийному відділі; а далі невірна постава всього тіла.

Врятуйте ваш журнальний столик, купіть дитині робочий стіл

 

Цей список можна продовжувати. Але якщо ще говорити про правильну організацію всього цього «робочого» простору дитини, то тут мама або тато візьмуться за голову. Олівці, кожен живе своїм життям в різних куточках будинку; папір; дрібні шматочки пластиліну, які просто прикрасили підлогу всіма кольорами веселки.

Як же організувати це все якомога більш компактно і задіяти при цьому мінімум простору?

Дуже часто батьки зупиняють свій вибір на звичайних письмових столах з можливою перспективою на майбутнє в його використанні, як то кажуть «на виріст». Так, подібна меблі підходять дітям старшого віку (старшокласникам), у яких вже сформувалася постава. У той час як для малюків від 2-3 років, дошкільнику або першокласнику буде далеко незручно за таким столом.

І скільки ж дітей свого часу просиділа за кухонним столом ...

 

Багато хто думає, що парта для дому та парта в школі - суцільне одноманітність. Однак важливо пам'ятати, що шкільні меблі для домашнього використання розробляється з урахуванням особливостей дитячої анатомії і допомагає формувати правильну поставу.

Крім того, з доступним на сьогоднішній день вибором різноманітних дизайнів вчитися за подібною партою буде зовсім не нудно, а навпаки захоплююче, весело і з захопленням. Також дитина зможе швидше звикнути до умов шкільного класу і навчиться правильно організовувати своє робоче місце.

Найкращим варіантом буде ортопедична парта-трансформер

 

У таблиці представлені всі необхідні параметри висоти столу і стільця, які потрібно виставляти для робочого простору вашої дитини.

Необхідна висота стільця і ​​столу:

Зріст дитини Висота столу (см) Висота стільця (см)
110–119 54 30
120–129 65 37
130–140 76 44

 

Радимо звернути увагу на те, що ви повинні вибрати і налаштувати висоту столу таким чином, щоб край столу був на рівні грудей дитини. Завдяки такій висоті парти дитина буде сидіти в правильному положенні, не буде занадто низько опускати голову над столом при цьому не викривляючи хребет в області грудей і не перевантажуючи шийний відділ. Найкращим варіантом буде ортопедична парта-трансформер.

Дуже важливо, щоб була можливість регулювання нахилу стільниці. Це саме той функціонал, який спрямований на підтримку постави дитини. Так як йому не потрібно буде сильно нахилятися до столу, тим самим продовжуючи тримати спинку рівно.

Рекомендуємо, щоб стільниця була досить просторою, щоб всі необхідні предмети, девайси, що лежать на столі, були в легкій доступності для вашого малюка.

 Перевіряйте надійність всіх кріплень, адже це безпека вашої дитини

 

Ну і, звичайно ж, ніхто не відміняв якість. Дивіться, щоб всі кріплення і елементи столу були надійно прикручені і закріплені

Радимо звернути увагу на всі ці моменти і тоді ви будете більш впевнені, що дитина дійсно забезпечений хорошим столом, а малюк в свою чергу буде задоволений зручним і цікавим, яскравим першим своїм столом.

 

Будь-яке використання матеріалу можливе тільки з дозволу адміністрації сайту і посилання на джерело.