Каталог
ru
ua

Серія офісних меблів Промо

Серія офісних меблів Промо - Фото 1
Серія офісних меблів Промо - Фото 2
Серія офісних меблів Промо - Фото 3
Серія офісних меблів Промо - Фото 4
Серія офісних меблів Промо - Фото 1
Серія офісних меблів Промо - Фото 2
Серія офісних меблів Промо - Фото 3
Серія офісних меблів Промо - Фото 4
01 / 00
Опис Серія Промо

Універсальна серія офісних меблів «Промо» - це відмінне рішення для облаштування офісного простору типу «open-space».

Акуратно підібраний дизайн меблів, суворі рівні лінії і правильна комбінація кольорів - це той тандем, який не залишить вас і ваших співробітників байдужими до «Промо». Серія створена з використанням найсучасніших матеріалів. Це естетичний синтез метала, скла і дерева, які зможуть показати сильний характер офісу і компанії в цілому.

Унікальність і неповторність «Промо» полягає в можливості змінювати, модифікувати і комбінувати модулі. Варто врахувати, що всі столи можна замовити в ДСП 18 мм або 36 мм, і розміщувати як на звичайних, так і на акуратних металевих опорах різної конструкції, в серії вони представлені як «Q» і «T». Для меблів характерна наявність ряду елементів-трансформерів, які суттєво економлять простір: всі тумби серії можуть використовуватися як тумби-помічники і як опори для столів, а шафи можна групувати в шафові модулі цільної конструкції.

Приємну і продуктивну ділову атмосферу між співробітниками допоможе створити «відкрита» система планування меблів «Промо» в поєднанні з прекрасною палітрою кольорових поєднань серії. Вона представлена ​​в двох базових кольорах поверхонь - це благородний білий «Німфея Альба» і серій «Графіт», вони створюють чарівний дует у поєднанні з текстурою екзотичного дерева. Але варто врахувати, що при бажанні можна підібрати і видозмінити комбінації зробивши колір дерева як основний (+10% до вартості).

Таким чином завдяки різноманітності модельного ряду, лаконічному дизайну і можливості модифікації всіх елементів меблів серії «Промо» ви зможете створити неповторний характер офісу в стилі «Hi-Tech».

01 / 00
Відгуки про серію Серія Промо 0
Написати відгук
Якщо у вас залишилися питання, зателефонуйте нам або відвідайте салон!