Каталог
Серія офісних меблів Софт
Серія офісних меблів Софт
Серія офісних меблів Софт
Серія офісних меблів Софт
01 / 00
Опис Серія Софт

Кабінет керівника Софт - це елегантні, добротні і високоякісна офісні меблі, що створюють ділову атмосферу. Цей кабінет стане відмінним рішенням для облаштування солідного і презентабельного офісу або комфортного і не менш розкішного домашнього кабінету. Зручність, ергономічні плавні форми, натуральні матеріали - це ті риси, які гармонійно доповнюють одна одну і формують бездоганний вигляд серії Софт.

Поєднання незвичайних деталей робить серію особливою і легко впізнаваною. Масивні стільниці-сендвічі зі скошеними кутами та заокругленими плавними лініями формують елегантну геометрію поверхонь. М'яке поєднання світлого дерева "Тік жакарда" з додаванням кольору "Ваніль" робить приміщення світлим і просторим, створюючи атмосферу домашнього затишку, не втрачаючи при цьому презентабельного лиску. Яскраво виражена текстура дерева, створена з використанням нової текстурної плівки австрійського виробництва Renolit, а добротна різьблена фурнітура відмінно доповнюють загальну картину, що, безсумнівно, приверне погляд цінителів гарних меблів.

Якщо говорити про якість матеріалів і комплектуючих, то кабінет виконаний з надійних і екологічно чистих матеріалів. Масивні стільниці виготовлені з МДФ товщиною 38 мм, а інші елементи конструкції - з МДФ товщиною 19 мм, що гарантує меблям міцність, довговічність і надійність.

Немало важливими особливостями цієї серії кабінету керівника Софт є висувні ящики, які оснащені тандемом неповного висування Blum з доводчиками; фасади оснащені петлями Blum з доводчиком blumotion; оснащення тумб і ящиків надійними замками Siso.

Елегантний дизайн і діловий стиль підкреслють вишуканість колекції і роблять серію Софт ідеальною пропозицією для найвимогливіших керівників!

Відгуки про серію Серія Софт 0
Написати відгук
Якщо у вас залишилися питання, зателефонуйте нам або відвідайте салон!