Оберіть своє місто
Введіть населений пункт:

Вибір міста допоможе надати актуальну інформацію про наявність товару, його ціну і способи доставки в вашому місті! Це допоможе зберегти більше вільного часу для вас!

Каталог

Елементи меблі, непідвладні часу

Ви не часто чуєте, як люди скаржаться на розкладний диван або дубовий журнальний столик. Це тому, що є деякі елементи меблів, які перевершують будь-який час, простір або навіть стиль. Ось декілька простих предметів меблів, які будуть жити роками.

Диван-ліжко

Якщо ваш стиль переплітається трохи з традиційним, то м'які, розкладний диван це те, що вам підійде. Але в наш час, такого виду дивани - це «рятівний круг» для власників не дуже великих квартир, житлових приміщень. Економія простору завжди буде актуальна.

 

Круглий обідній стіл

Круглі обідні столи в стилі тюльпанів відмінно підходять для невеликих приміщень, тому що вони мають компактну базу і не мають кутів, тому їх легко переміщати. Навіть якщо ви купите такий стіл для своєї квартири або будинку, він завжди зможе знайти собі місце в будь-якому іншому новому місці.

 

Дерев'яний книжковий стелаж

Стелаж став повномасштабним явищем в інтер'єрах - це відмінний спосіб продемонструвати свою творчу особистість через вашу здатність поєднувати декоративні предмети, книги і мистецтво. Чим більше полиць, тим більше місця для показу ваших цікавих інтер'єрних аксесуарів.

 

Пуф

Якщо простір вам дозволяє розмістити в кімнаті м'який пуф - обов'язково використовуйте цю можливість. Пуф - може служити стільцем, якщо вам потрібно додаткове місце під час розважальних занять, і це відмінне місце, де можна поставити піднос для напоїв і закусок.

 

Комод

Так, ви можете купити дорогий і «помпезний» комод, але, як показує практика, з часом він вам набридне. Комоди завжди були, є і будуть. Тут питання тільки в його зовнішньому вигляді. Темна обробка і прості висувні ящики з металевими ручками - це «класика» сучасного дизайну, яка знайде собі місце в будь-якому інтер'єрі.

 

Консольний стіл

Консолі приголомшливі. Вони зроблені для записів, але можуть використовуватися біля диванів, а також під телевізори або навіть як тимчасові столи. Вони більш універсальні, ніж ви думаєте. Дуже простий і лаконічний елемент в будинку - універсальний чорний предмет меблів ніколи не буде конкурувати або відволікати від інших обробок в просторі. 

 

Різьблене дерев'яне крісло

Цей вид меблів ми могли бачити ще в будинку наших дідусів і бабусь, і в батьківському домі - вони вічні.

Мають трохи старовинний вигляд, але в парі з правильним столом вони можуть виглядати досить сучасно. Крім того, через свій універсальний вид можуть використовуватися на кухні, у вітальні і навіть в іншій кімнаті.

 

 

Будь-яке використання матеріалу можливе тільки з дозволу адміністрації сайту і посилання на джерело.