Оберіть своє місто
Введіть населений пункт:

Вибір міста допоможе надати актуальну інформацію про наявність товару, його ціну і способи доставки в вашому місті! Це допоможе зберегти більше вільного часу для вас!

Каталог

Поради по стилізації вашого дивана

Втомилися дивитися на свій диван кожен день? Спробуємо допомогти вам змінити ситуацію. Замість того, щоб просто розміщувати подушку в кожному кутку і називати її якимось днем ​​тижня, ознайомтеся з нашими улюбленими зображеннями для натхнення і покупками, які ви знайдете нижче.

Однотонний і з принтом

Для сучасного, чистого погляду спробуйте помістити контрастні подушки поруч один з одним на одній стороні дивана. Гра кольору забезпечує акценти.

 

Гра візерунків

Спробуйте об'єднати три подушки з різними геометричними лініями.

Відокремте їх один від одного простором (порозсипайте в різні боки дивана). Так ви отримаєте фокусування погляду на кожній подушці окремо. І дивіться, диван вже заграв зовсім по-іншому.

 

Купа подушок

Щоб домогтися мінімалістського погляду, виконаного в стилі Сканді, з'єднайте набір квадратних подушок в одному кутку дивана (переважно одну однотонну і одну візерункову) і одну меншу, але вже прямокутну подушку в центрі іншій частині вашого дивана.

 

Смугастий набір

Будемо експериментувати лініями. Їх не варто боятися, вони не зрадять ніякої строгості. До того ж ми будемо використовувати і горизонтальні і вертикальні лінії. І більше того, розмістимо їх в одному кутку дивана. І дивіться, що вийшло.

 

Види подушок, які можна використовувати в тих радах, про які ми писали раніше:

Смугаста подушка

 

Подушка Куба

Кожна з цих подушок ручної роботи має дизайн, заснований на традиційному одязі Конго. Вони створені з натурального забарвленого рафия, щоб додати автентичності, барвистих відтінків вашому дивану.

 

Стьобана подушка

 

"Приємна" подушка

Насолоджуйтеся текстурою, яку ця кремова подушка органічно додає до вашого дивану.

 

 

Будь-яке використання матеріалу можливе тільки з дозволу адміністрації сайту і посилання на джерело.